O mnie …

Najchętniej, zamiast pisać o sobie, zachęciłbym Cię do poznania osób, którym dane mi było pomóc, aby same od siebie coś o mnie opowiedziały … Szanując ich prywatność i czas, muszę jednak samodzielnie stworzyć tutaj szkic mojej osoby, który i tak pokolorujesz po swojemu, dodając do niego swoje przekonania, wyobrażenia, rzeczy zasłyszane na mój temat lub po prostu wczuwając się intuicyjnie w moją osobę, w moją energię i życie.

Nie będę się polecał, zachwalał ani też reklamował dlatego, że uważam, iż człowieka można prawdziwie poznać po tym, co mówi i pisze, ale przede wszystkim po tym, jak traktuje i spogląda na świat dookoła niego, jak odnosi się do innych ludzi, zwierząt, do przyrody, do wartości duchowych itp.

Nawiązując do powyższego, staram się w życiu postępować tak, abym czuł w sobie wewnętrzną zgodę, pokój i harmonię, i spełnienie duchowe. Tylko będąc prawdziwym sobą można innym pomóc odkrywać ich własną, boską i doskonałą naturę, o której być może zapomnieli lub w nią zwątpili.

Czuję i wiem, że moim powołaniem jest towarzyszenie ludziom na ich drodze życia, rozumienie tego co przeżyli i co ich spotyka. Moim zadaniem jest sprawić, by w trakcie spotkania ze mną, w rzeczywistości spotkali się z samym sobą, gdyż spotkanie ze sobą samym i odkrywanie siebie na nowo jest chyba najpiękniejszą rzeczą, jaka może nas w tym życiu spotkać. I wtedy dzieje się wszystko, co dla nas dobre. Następuje wybaczenie, uzdrowienie, wraca poczucie własnej, boskiej tożsamości i wszystko, co jest potrzebne.

Pamiętaj o najważniejszej rzeczy – mogę Cię wysłuchać i zrozumieć w pełni, mogę Ci pokazać drogę, zachęcić do zmiany przyzwyczajeń, rozpoznać wewnętrzne blokady, rozpoznać przyczyny chorób i wiele innych … ale to wszystko jest “tylko” i “aż”, niczym nowe szaty, niczym nowe buty na dalszą drogę Twojego życia, gdzie kolejne kroki w pełni samodzielnie i z wielką pewnością będziesz stawiać Ty sam/a. Kroki pewniejsze, lżejsze i bardziej radosne … stawiane z przekonaniem, że jesteś na swojej drodze, nie na cudzej.