Kontakt

Telefon

Najszybszą i najprostszą formą kontaktu jest telefon do mnie. Z powodu ograniczeń zdrowotnych nie mam z reguły możliwości odczytywania SMS-ów, więc jeśli się na dany moment nie możesz dodzwonić, zostaw proszę nagranie głosowe na skrzynce, abym mógł do Ciebie oddzwonić, lub spróbuj ponownie za kilka godzin albo kolejnego dnia.

Nie odbieram telefonów zastrzeżonych. Jeśli dzwonisz z zagranicy, sprawdź, czy Twój numer wyświetla sie w Polsce.

E-mail

Z adresu mailowego korzystam sporadycznie, z reguły mam jeden dzień w tygodniu przeznaczony na taką korespondencję. Jeśli osobista rozmowa przez telefon jest dla Ciebie stresująca i jest ci łatwiej przelać myśli i słowa w tekst pisany, napisz mi to, co jest dla Ciebie ważne. Może to potrwać nieco dłużej, nim dostaniesz odpowiedź. Jeśli stwierdzisz, ż mogłem nie otrzymać wiadomości, przypomnij się np. po tygodniu. Ważne, aby wiadomość miała wpisany tytuł. Wiadomości bez tytułu często lądują w SPAMie i nie mam szans na ich odczytanie.

Społeczności

Praktycznie nie używam do komunikacji Facebooka, Messengera, Google+ itp., gdyż ze względu na natłok ludzi, wiadomości i różnych bodźców, ciężko jest mi się tam skupić, a nie chcę ludziom odpisywać zdawkowo na nurtujące ich tematy.

Tak jak w przypadku SMS-ów, funkcjonowanie w tych miejscach i czytanie wiadomości jest dla mnie bardzo kłopotliwe.

Skype

Dłuższe rozmowy i prace preferowane są za pośrednictwem Skype’a, gdyż zwiększa to komfort pracy i jej skuteczność. Jak zapewne wiesz, częste i długotrwałe korzystanie z komórki nie wspomaga naszego zdrowia.

Godziny pracy:

Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
Nie dotyczy prac umówionych na dzień i godzinę, które mogą być o innej porze lub w inne dni.

Dane kontaktowe:

Tel; 696 277 141
E-mail: danielbb@onet.eu
Skype: Daniel Cankow ewentualnie ulotnemyśli1